2% z dane

Vážení fanúšikovia a návštevníci,

radi by sme sa Vám poďakovali za prejavenú dôveru vo venovaní 2% zo svojich daní. Prostriedky vyzbierané touto formou každý rok využívame na rekonštrukciu a opravy, na získavanie nových zbierkových predmetov do expozície, aj na výrobu replík pôvodného vybavenia objektov.

Pár príkladov toho, čo všetko sme dokázali zrealizovať aj vďaka vašim príspevkom, ktoré ste nám darovali v priebehu posledných rokov. (Ďalšie fotografie na konci stránky.)

Aj tento rok nás môžete podporiť poukázaním 2% z Vašich daní. Ak ste sa tak rozhodli učiniť, budeme veľmi radi. Údaje z minulého roka sa nemenili. Pre tých, ktorí nás chcú podporiť prvý krát, existuje jednoduchý postup:

Ak ste zamestnanec,

najneskôr do 15. 02. 2018 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň a nahláste, že chcete darovať 2% z daní. K tomu mu potrebujete predložiť toto VYHLÁSENIE, ktoré si môžete stiahnuť TU už s vyplnenými údajmi nášho združenia.

Pokiaľ to za Vás neurobí zamestnávateľ, vypýtate si od neho POTVRDENIE o zaplatení dane, z ktorého vpíšete do VYHLÁSENIA dátum zaplatenia dane a sumu zaplatenej dane, z ktorej si vypočítate 2%.

VYHLÁSENIE aj s POTVRDENÍM doručte najneskôr do 30.04.2018 na ktorýkoľvek daňový úrad ale najlepšie na svoj) na podateľňu. Hotovo.

Ak ste živnostník a spracovávate si daňové priznanie sami, treba uviesť údaje na poskytnutie 2% priamo doňho. Pokiaľ ste firma, môžete nám poskytnúť 1% z Vašich daní takisto uvedením našich údajov priamo v daňovom priznaní:

Obchodné meno/ (Názov): MÚZEUM PETRŽALSKÉHO OPEVNENIA
Právna forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE
IČO/SID: 42255937
Sídlo: 85101 BRATISLAVA, BELINSKÉHO 7

 

___ Vyplnené tlačivo na stiahnutie TU ___

 

ĎAKUJEME!

 

Tu si môžete pozrieť takmer všetko, čo sme dokázali zrealizovať aj vďaka vašim príspevkom, ktoré ste nám darovali v priebehu posledných rokov.

Dva hlavné obsiahle albumy s fotografiami z rekonštrukcie:

Rekonštrukcia B-S 4

Rekonštrukcia B-S 2