2% – PODPORTE NÁS!

Poukázanie 2% z daníTitulka

Vážení priatelia, aj tento rok nás môžete podporiť poukázaním 2% z Vašich daní. Z nich vieme čiastočne pokrývať prevádzkové náklady, pripravovať každoročnú Mobilizáciu, Noci lampášov či pokračovať v rekonštrukcii pevnosti. Ak ste sa tak rozhodli učiniť, budeme veľmi radi. Údaje z minulého roka sa nemenili, pre tých ktorí nás chcú podporiť prvý krát je jednoduchý postup:

Ak ste zamestnanec,

najneskôr do 15. 02. 2018 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň a nahláste, že chcete darovať 2% z daní. K tomu mu potrebujete predložiť toto VYHLÁSENIE, ktoré si môžete stiahnuť TU už s vyplnenými údajmi nášho združenia.

Pokiaľ to za Vás neurobí zamestnávateľ, vypýtate si od neho POTVRDENIE o zaplatení dane, z ktorého vpíšete do VYHLÁSENIA dátum zaplatenia dane a sumu zaplatenej dane, z ktorej si vypočítate 2%.

VYHLÁSENIE aj s POTVRDENÍM doručte najneskôr do 30.04.2018 na ktorýkoľvek daňový úrad ale najlepšie na svoj) na podateľňu. Hotovo. 

Ak ste živnostník a spracovávate si daňové priznanie sami, treba uviesť údaje na poskytnutie 2% priamo do daňového priznania. Pokiaľ ste firma, môžete nám poskytnúť 1% z Vašich daní rovnako uvedením našich údajov priamo v daňovom priznaní.

Naše údaje:

Obchodné meno/ (Názov): MÚZEUM PETRŽALSKÉHO OPEVNENIA
Právna forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE
IČO/SID: 42255937
Sídlo: 85101 BRATISLAVA, BELINSKÉHO 7

 

___ Vyplnené tlačivo na stiahnutie TU ___

 

Ak ste sa rozhodli nám pomôcť, potešíte nás a výsledky uvidíte na našom múzeu!

 

Tu si môžete pozrieť takmer všetko, čo sme dokázali zrealizovať aj vďaka vašim príspevkom, ktoré ste nám darovali v priebehu posledných rokov.

Dva hlavné obsiahle albumy s fotografiami z rekonštrukcie:

Rekonštrukcia B-S 4

Rekonštrukcia B-S 2